Deltagerliste
Kajak Klub Løbet 2021
Torsdag den 24, Juni 2021
 
 
 
 
Navn Klub/by Tempogruppe  
Arne Egholm DMC 6:30 Ret
Tanja Herum DMC 5:30 Ret
Preben Skovmand Augustenborg 5:00 Ret
Andreas Aupke DMC 5:30 Ret
Torben G. Pedersen Sydals 6:30 Ret
John Callesen DMC 5:30 Ret
Dorthe Callesen Nordborg løbeklub 6:30 Ret
Hans Chr Møller Danfoss Marathon Club 6:00 Ret
Carsten Hansen DMC 5:30 Ret
Johannes Andersen DMC 6:30 Ret
Kjeld Kleffel DMC 6:00 Ret
Ivan Nielsen Danfoss A/S 5:30 Ret
Ove Hougaard Jørgensen Guderup løbeklub 6:00 Ret
Birthe Hougaard DMC 7:00 Ret
Susanne Skovmand Danfoss Marathon Club 7:00 Ret
Kaj M T Madsen DMC 6:00 Ret
Inge Madsen DMC 7:00 Ret
Simon Therling DMC 5:30 Ret
Carsten Levin Nielsen Guderup Løbeklub 5:30 Ret
Lars Hansen Augustenborg Løbeklub 5:00 Ret
Gert Nissen Vidar Motion 6:00 Ret
Knud Jørgensen DMC 6:00 Ret
Vita kock Guderup løbeklub 7:00 Ret
Sonny Caspersen Guderup Løbeklub 6:00 Ret
Lillian Callsen Vidar Motion 7:00 Ret
Gitte Behrens Mathiesen Guderup Løbeklub 7:00 Ret
John Skjøth Guderup Løbeklub 6:00 Ret
Rasmus Ejlersen Vidar motion 5:30 Ret
Ulla Freiberg Lund Vidar motion 5:30 Ret
Cathrine Markmann Vidar motion 6:30 Ret
Michael Jensen Augustenborg Løbeklub 6:30 Ret
Thomas Teglgård Andersen DMC 6:00 Ret
Erik Christensen Vidar Motion 6:30 Ret
Hilde Ringive Augustenborg Løbeklub 6:30 Ret
Solveig Jensen Augustenborg Løbeklub 6:30 Ret
Gitte Jensen Vidar Motion 6:00 Ret
Inge Christensen Vidar Motion 6:00 Ret
Hans Rønn Augustenborg løbeklub 5:30 Ret
Jytte Arildsen Pedersen Vidar 6:00 Ret
Juliane Neumann Vidar Motion 5:30 Ret
Hans Meulengracht Vidar 6:30 Ret
Sanne Clausen Vidar motion 6:30 Ret
Hella Clausen Vidar Motion 6:30 Ret
Jens Jensen Vidar 5:00 Ret
Birgitte Hultgreen Guderup Løbeklub 6:00 Ret
Finn Villekjær Vidar Motion 7:00 Ret
Conni Hansen Guderup løbeklub 7:00 Ret
Dorthe Krath Guderup Løbeklub 5:30 Ret
Karina Christiansen Guderup løbeklub 5:30 Ret
john johansen Vidar Motion 5:30 Ret
Sanne Frandsen Augustenborg Løbeklub 6:30 Ret
Hanne Baagø Linné Vidar Motion 7:00 Ret
Bodil Dueholm Augustenborg Løbeklub 6:00 Ret
Hanne Baagø Linné Vidar Motion 7:00 Ret
Peer Hinrichsen Mtb Sønderborg 5:30 Ret
René Becker Vidar Motion 6:00 Ret
Dorthe Hoffland Guderup Løbeklub 7:00 Ret
Top