Deltagerliste
LM børn 10-11 år
21. - 23. Juni 2019
 
 
 
 
Navn Klub/by LandsdelØvelser------  
Oscar Laycock SAK 77 Midtjylland60 m400 mKort HækLængdespringKuglestød Ret
Carl-Emil N. Attermann Vejle IF Sydøstjylland60 mLængdespringHøjdespringBoldkastKuglestød Ret
Julie Sønderlund Aalborg AM Nordjylland 60 mKort HækLængdespringHøjdespringKuglestød Ret
Lukas Schiørring Dragø Aalborg AM Nordjylland60 m400 mLængdespringBoldkast Ret
Julius Sørensen Aalborg AM Nordjylland60 m400 mLængdespringKuglestød Ret
Jeppe Ilsøe Nygaard Vejle IF Sydøstjylland400 mKort HækLængdespringHøjdespringBoldkast Ret
Albert Krejberg SAK 77 Midtjylland60 mKort HækLængdespringHøjdespringKuglestød Ret
Claire Scott Korsør AM vestsjælland60 m400 mLængdespringBoldkastKuglestød Ret
Lasse B. Madsen Korsør AM vestsjælland60 m400 mLængdespringBoldkast Ret
Louis Nielsen Korsør AM vestsjælland60 mLængdespringBoldkastKuglestød Ret
Axel Bengtsen Korsør AM vestsjælland60 m400 mLængdespringBoldkastKuglestød Ret
Tilde Brogaard Korsør AM vestsjælland60 m400 mKort HækLængdespringBoldkast Ret
Patrick O´connor Jensen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland400 mKort HækLængdespringBoldkast Ret
Cecilie Højbjerg Sørensen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland60 m400 mHøjdespringKuglestød Ret
Christian S. Andersen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland60 m400 mLængdespringBoldkast Ret
Kamil Weclawik Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland60 m400 mLængdespringBoldkastKuglestød Ret
Kian Stapelfeld Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland400 mKort HækLængdespringHøjdespringKuglestød Ret
Andreas Michaelsen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland60 mKort HækLængdespringHøjdespringBoldkast Ret
Tobias Michaelsen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland60 mKort HækLængdespringHøjdespringKuglestød Ret
Jeppe Holm Christensen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland400 mKort HækLængdespringBoldkastKuglestød Ret
Nichlas Østergaard Trangeled SIK80 Nordjylland60 m400 mKort HækLængdespringKuglestød Ret
Frida Fischer SIK80 Nordjylland60 mKort HækLængdespringHøjdespringKuglestød Ret
Lauri Knauf Vejle IF Sydøstjylland60 m400 mKort HækLængdespringKuglestød Ret
Maia Bost-Jacobsen GIG, Gråsten Sønderjylland60 mKort HækLængdespringBoldkastKuglestød Ret
Mia Christine Fruergaard Skive AM Nordvestjylland60 m400 mKort HækLængdespringBoldkastKuglestød Ret
Johan Skovsgaard Dybvad IK Nordjylland60 mKort HækLængdespringBoldkastKuglestød Ret
Tristan Klaustrup HI Skanderborg Østjylland60 mLængdespringBoldkastKuglestød Ret
Magnus Nergaard Fremad Holbæk Midt&Vestsjælland60 m400 mLængdespringBoldkast Ret
Gry Adamsen Kolding KFUM atletik & motion Sydøstjylland60 m400 mLængdespringBoldkast Ret
Jonas Ø. Stilling Stoholm IF Midtjylland60 mKort HækLængdespringBoldkastKuglestød Ret
Emilija Kristiansen Stoholm IF Midtjylland60 m400 mKort HækLængdespringKuglestød Ret
Tilde Hegelund SAK77 Midtjylland60 mKort HækLængdespringBoldkast Ret
Luca Korsgaard Nicholson SAK77 Midtjylland60 m400 mHøjdespringBoldkastKuglestød Ret
Carla O´Shea SAK77 Midtjylland60 mLængdespringKuglestød Ret
Top