Deltagerliste
LM ungdom og seniorer
21. - 23. Juni 2019
 
 
 
 
Navn Klub/by LandsdelØvelser---------  
Casper Vohs Vidar Sønderjylland100 m200 mLængdespringSpydkast Ret
Magnus Diederichsen Josefsen Vejle IF Sydøstjylland100 m200 mKuglestødDiskoskastSpydkast Ret
Sara Kjær Andersen Vejle IF Sydøstjylland100 mLængdespringKuglestødDiskoskast Ret
Olivia Vilstrup SAK 77 Midtjylland800 mLængdespringDiskoskastSpydkast Ret
Clara Spaanheden Korsør AM Vestsjælland200 m800 m1500 mLængdespring Ret
Christine Bjerre Jensen SAK 77 Midtjylland100 m200 mLængdespringDiskoskast Ret
Laura Nielsen Korsør AM Vestsjælland200 m800 m1500 mLængdespring Ret
Liv T. Selmer SAK 77 Midtjylland100 mKort HækLængdespringHøjdespringSpydkast Ret
Jacob Binou Nielsen Korsør AM Vestsjælland100 mSpydkast Ret
Sofie Sarac Hansen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland100 m200 m800 m Ret
Shawn Wolf Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland100 mHøjdespringSpydkast Ret
Andreas Nikolajsen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland800 m1500 mSpydkast Ret
Lasse Holm Jensen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland200 m800 mKort HækDiskoskastSpydkast Ret
Mads Holm Jensen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland800 m1500 mSpydkast Ret
Kamille Fredensborg Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland800 mLængdespringKuglestødDiskoskastSpydkast Ret
Viktor Rejnhold Sørensen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland100 mKort HækLængdespringSpydkast Ret
Jacob Vejgaard Laustsen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland100 m200 mKort Hæk Ret
Trine Tanggaard Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland100 mKuglestødSpydkast Ret
Niels Christensen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland100 m200 m Ret
Morten Skovgaard Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland200 mLængdespringSpydkast Ret
Nicco VEstbo Hattesen Esbjerg Atletik & Motion SydvestjyllandKuglestødDiskoskastSpydkast Ret
William Pedersen Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland200 mKuglestødSpydkast Ret
Nikoline Fredensborg Esbjerg Atletik & Motion Sydvestjylland100 m800 mKort HækLængdespring Ret
Emilie Arndt SAK77 Midtjylland100 mLængdespringDiskoskast Ret
Esben Ørum Madsen Korsør AM Vestsjælland800 m1500 mKort HækLængdespring Ret
Freja Jensen SAK77 Midtjylland100 m200 mLængdespringDiskoskastSpydkast Ret
Anna Mai Jørgensen SAK77 Midtjylland100 mKort HækLængdespring Ret
Kilian David AabenraaIG Sønderjylland100 m200 mKuglestød Ret
Bastian Grove Stentoft AabenraaIG Sønderjylland100 mLængdespringKuglestødSpydkast Ret
Finja Knauf Vejle IF Sydøstjylland200 mLængdespringKuglestødDiskoskastSpydkast Ret
Signe Raahauge AabenraaIG Sønderjylland100 m200 m Ret
Mads Krogsgaard Nielsen AabenraaIG SønderjyllandKuglestødDiskoskast Ret
Christine Nielsen AabenraaIG Sønderjylland100 mLængdespringHøjdespring Ret
Nilan Ganeswaran Vidar Sønderjylland100 mLængdespring Ret
Signe Lund Holm Fredericia Atletik Forening Sydøstjylland100 m200 m800 m1500 mLængdespring Ret
Anne V. Jensen Dybvad IK Nordjylland100 mHøjdespringKuglestødDiskoskastSpydkast Ret
Niels Skovsgaard Dybvad IK Nordjylland100 m200 mKort HækLængdespringDiskoskast Ret
Jelmer Scholten Dybvad IK Nordjylland100 m200 m800 m1500 mSpydkast Ret
Simon Pultz Holm HI Skanderborg Østjylland100 m200 mLængdespring Ret
Sebastian Skovhauge HI Skanderborg ØstjyllandSpydkast Ret
Jason Overgaard Fremad Holbæk Midt&vestsjælland100 m200 mSpydkast Ret
Alberte Kilsmark SAK77 Midtjylland800 mLængdespringKuglestød Ret
Liane Hessler Filtenborg Ballum IF Sønderjylland100 mKort HækKuglestødDiskoskastSpydkast Ret
Martin Rasmussen NGIF Gymnastik og atletik FynKuglestød Ret
Bjørn Urfe Top AabenraaIG Sønderjylland800 mLængdespringDiskoskastSpydkast Ret
Solveig Mærsk Johansen AabenraaIG Sønderjylland200 mKort HækLængdespring Ret
Matilde Herskind SAK77 Midtjylland200 m800 mKort HækLængdespringSpydkast Ret
Mette Klausen SAK77 Midtjylland100 m200 mKort HækLængdespringDiskoskast Ret
Mathilde Skou SAK77 MidtjyllandKort HækLængdespringSpydkast Ret
Sophie Kirchner Hammelev Sønderjylland100 mLængdespringKuglestødDiskoskastSpydkast Ret
Patrick Blauert SAK77 MidtjyllandKuglestødSpydkast Ret
Top