Deltagerliste
LM inde 10-11 år
15. februar 2020
 
 
 
 
Navn Klub/by KønDiscipliner....  
Augustus Gade Sutorius Atletikforeningen Fremad Holbæk Dreng60 m800 mLængde Ret
Sidsel Krogh Kristensen Viborg am Pige60 mLængdeHøjdeKugle Ret
Luca Torres Sølager Viborg AM Dreng60 mLængdeHøjdeKugle Ret
Axel Borup Nielsen Randers Freja Dreng60 m800 mLængdeKugle Ret
Bjørk Adamsen Kolding KFUM atletik og motion Pige60 m800 mLængdeHøjdeKugle Ret
Tilde Brogaard Korsør AM Pige60 mLængdeKugle Ret
Mia Fruergaard Skive AM Pige60 m800 mLængdeHøjde Ret
Julie Sønderlund Aalborg AM Pige60 m800 mLængdeHøjdeKugle Ret
Ronja Langgaard Andersen Aalborg AM Pige60 m800 mLængdeKugle Ret
Alfred Nielsen Aalborg AM Dreng60 mKugle Ret
Frida Nielsen Aalborg AM Pige60 mHøjdeKugle Ret
Simon Hjørnet Nielsen Aalborg AM Dreng60 mKugle Ret
Tobias Frost Dyrhave Aalborg AM Dreng60 m800 mLængdeKugle Ret
Alvin Juul Eskildsen Randers Freja Atletik Dreng60 m800 mLængdeHøjde Ret
Sofus Tarp Vinter Randers Freja Atletik Dreng60 m800 mLængdeHøjdeKugle Ret
Erik Nørgaard Randers Freja Atletik Dreng60 m800 mLængde Ret
Conrad Alexis Randers Freja Atletik Dreng60 mLængde Ret
Rasmus Plats Randers Freja Atletik Dreng60 m800 mLængdeKugle Ret
Frederik Lagoni Randers Freja Atletik Dreng60 m800 mLængdeKugle Ret
Rasmus Dufresne Randers Freja Atletik Dreng800 mLængdeKugle Ret
Alex Borup Nielsen Randers Freja Atletik Dreng60 m800 mLængdeKugle Ret
Niels Peter Meng SIK80 Dreng60 mLængdeHøjdeKugle Ret
Nicklas Østergaard Trangeled SIK80 Dreng60 mLængdeHøjdeKugle Ret
Daniel Ramon SIK80 Dreng60 m800 mLængdeHøjde Ret
Willas Harrig Mogensbæk SIK80 Dreng60 mLængdeHøjdeKugle Ret
Magnus Christensen SIK80 Dreng800 mLængdeHøjdeKugle Ret
Signe Christensen SIK80 Pige800 mLængdeHøjdeKugle Ret
Hjalte Kjær SIK80 Dreng60 m800 mHøjdeKugle Ret
Sarah Christiansen SIK80 Pige60 mLængdeKugle Ret
Alberte Nielsen SIK80 Pige60 mLængdeHøjdeKugle Ret
Laura Nielsen SIK80 Pige60 mLængdeHøjdeKugle Ret
Ellen Prahl Bårris Haderslev IF Pige60 m800 mLængdeKugle Ret
Agnete Svelmøe Hansen Haderslev IF Pige60 mLængdeKugle Ret
Mikkel Emil Lorenzen Haderslev IF Dreng60 m800 mLængdeKugle Ret
Claudia Nodari Dybvad IK Pige60 mLængdeHøjdeKugle Ret
Emil Kongsbak Dybvad IK DrengKugle Ret
Elliot Zephyrine Stæhr Fredericia Atletik Forening Dreng60 mLængdeKugle Ret
Malthe Vium Mariegaard Fredericia Atletik Forening Dreng60 m800 mLængdeKugle Ret
Malthe Vium Mariegaard Fredericia Atletik Forening Dreng60 m800 mLængdeKugle Ret
Karoline Dahl Harbo Århus 1900 Pige60 m800 mLængde Ret
Sophus Valdemar Risom NGIF Dreng60 m800 mLængdeHøjde Ret
Mille Schulz Jørgensen Fremad Holbæk Pige60 mLængdeKugle Ret
Freja Abildgaard Fremad Holbæk Pige60 m800 mLængdeKugle Ret
Tobias Mikkelsen Vejen Atletik forening Dreng60 m800 mKugle Ret
Albert Krejberg SAK 77 Dreng60 mLængdeHøjde Ret
Matilda Hamann Axelsen Skive AM Pige60 mLængdeHøjdeKugle Ret
Victoria Elmbæk  Viborg Pige60 mHøjdeKugle Ret
Caroline-Marie Rytter Nielsen Viborg Pige60 m800 mLængdeKugle Ret
Noah Thorgaard Enninful HGF AM Dreng60 m800 mLængdeKugle Ret
Aksel Bengtsen Korsør AM Dreng60 mLængdeKugle Ret
Frederik Løfqvist Jensen Korsør AM Dreng60 mLængdeKugle Ret
Hana Dubricanac Skive AM Pige60 m800 mLængdeHøjde Ret
Sophie Olesen SAK 77 Pige60 mLængdeKugle Ret
Tilde Hegelund SAK 77 Pige60 m800 mLængdeKugle Ret
Alberte Kristensen Randers Freja Atletik Pige60 mLængdeHøjdeKugle Ret
Christian Andersen Esbjerg AM Dreng800 m Ret
Luca K Nicholson SAK 77 Dreng60 m800 mHøjdeKugle Ret
Oliver Krath Hansen Viborg AM Dreng60 mLængdeKugle Ret
Top