Deltagerliste
LM inde fra 14 år
15. februar 2020
 
 
 
 
Navn Klub/by KønDiscipliner.........  
Frederikke Købke Madsen Randers Freja Atletik og motion Kvinde60 mLængde Ret
Viggo Lind Toustrup Aarhus 1900 Mand60 m hækHøjdeStangspring Ret
Casper Vohs Vidar Atletik Mand60 m200mLængdeStangspring Ret
Benjamin Copp Aarhus 1900 A/M MandStangspring Ret
Sophie Bagger Bohn Århus 1900 KvindeStangspring Ret
Sara Kjær Andersen Vejle IF KvindeKugle Ret
Silje Sandholt Aarhus 1900 Kvinde60 m60 m hæk Ret
Florian Arensbach Nielsen Randers Freja Atletik og Motion Mand200m800 m Ret
Line K Schulz Aarhus 1900 Kvinde1500m Ret
Sophia Tryk Aalborg Atletik og Motion Kvinde800 mLængdeKugle Ret
Emil Amsler Aalborg Atletik og Motion Mand60 m200mLængdeHøjde Ret
Sofia Herrera Aalborg Atletik og Motion Kvinde60 mLængde Ret
Frederikke Voss Vestergaard Aalborg Atletik og Motion Kvinde60 m200mLængdeTrespring Ret
Thilde Willemse Jørgensen Aalborg Atletik og Motion Kvinde60 mHøjdeKugle Ret
William Raun Perregaard Vidaratletik Mand60 mLængde Ret
Sofie Søndergaard HI Skanderborg Kvinde60 m60 m hækLængdeTrespring Ret
Ida Søndergaard HI Skanderborg Kvinde200m1500mHøjdeKugle Ret
Mads Tudvad Jensen Aarhus 1900 Mand1500m Ret
Victoria Juul Giessing Aalborg Atletik Og Motion KvindeKugle Ret
Anne Kirstine Jensen Aalborg atletik og motion KvindeKugle Ret
Silje Kristensen Korsør AM Kvinde60 m200m Ret
Liv Cantby Korsør AM KvindeKugle Ret
Jacob Binou Nielsen Korsør AM Mand60 mLængdeKugle Ret
Andreas Kock Pedersen Korsør AM Mand60 mLængdeStangspringKugle Ret
Andreas Schou Korsør AM Mand60 m800 mLængdeKugle Ret
Rikke Blok Madsen Korsør AM Kvinde200m800 mLængde Ret
Sebastian Brogaard Korsør AM Mand200m1500mLængde Ret
Esben Blok Madsen Korsør AM Mand800 m60 m hækLængde Ret
Clara Spaanheden Korsør AM Kvinde200m800 m1500m Ret
Laura Nielsen Korsør AM Kvinde200m800 m1500m Ret
David Christiansen Aalborg atletik og motion Mand60 m200m Ret
Sara Olsen Vejle IF Kvinde60 m200m Ret
Sara Harsmann Aarhus 1900 KvindeStangspring Ret
Søren Nørgaard Kolding KFUM atletik & motion Mand60 m200mKugle Ret
Alex Christiansen Kolding KFUM atletik & motion Mand60 m200m Ret
Lily Penstoft HI Skanderborg Kvinde60 m200m60 m hæk Ret
Mads Lunø Kolding KFUM atletik & motion Mand60 m200mKugle Ret
Rasmus Christensen Kolding KFUM atletik & motion Mand60 mKugle Ret
Rasmus Jensen Pagh Kolding KFUM atletik & motion Mand60 m200m Ret
Daniel Andersen Kolding KFUM atletik & motion Mand60 m200mKugle Ret
William Asklund Kolding KFUM atletik & motion Mand60 m200mKugle Ret
Victor Kiplagat Kondrup Kolding KFUM atletik & motion Mand60 m200m Ret
Stine Sørensen Kolding KFUM atletik & motion Kvinde60 m200mTrespring Ret
Joachim Lund Kolding KFUM atletik & motion MandKugle Ret
Ida Nørgaard Kolding KFUM atletik & motion Kvinde60 m200m Ret
Emilie Birk Salomonsson HI Skanderborg Kvinde200m800 mLængde Ret
Jens Sørensen Randers Freja Atletik MandStangspring Ret
Rasmus Overgaard Randers Freja Atletik Mand60 m200m Ret
Khalid Alnab Abdulle Randers Freja Atletik Mand800 m Ret
Laura G. Andersen Aalborg AM Kvinde800 m Ret
Christiane Poulsen Aalborg AM Kvinde800 m Ret
Marius M. Szwed Aalborg AM Mand800 m Ret
Mille Johanson Randers Freja Atletik Kvinde60 mLængdeHøjde Ret
Daniel K. Pedersen Randers Freja Atletik Mand60 m200m800 mHøjde Ret
Ria Nylander Randers Freja Atletik Kvinde60 mLængdeKugle Ret
Markus Dufresne Randers Freja Atletik Mand800 m60 m hækLængdeStangspring Ret
Jonas Dufresne Randers Freja Atletik Mand60 mKugle Ret
Klara Bjerregaard Randers Freja Atletik Kvinde60 m60 m hækLængdeStangspring Ret
Lærke Sindal Randers Freja Atletik Kvinde60 m200m Ret
Isabella Scherwin Randers Freja Atletik KvindeStangspring Ret
Cecilie L. Jensen Randers Freja Atletik Kvinde60 m hækLængdeHøjdeKugle Ret
Thomas Sitm Madsen Randers Freja Atletik Mand60 m200m Ret
Mohamed Omar Randers Freja Atletik Mand200m800 m Ret
Patrik Schneidgen Randers Freja Atletik Mand200m800 m Ret
Dorte Rousing Randers Freja Atletik KvindeKugle Ret
Signe Frederiksen Hvide Sande KFUM - Atletik Kvinde60 m hækHøjdeTrespringKugle Ret
Sebastian Brogaard Hvide Sande KFUM - Atletik Mand200mHøjdeTrespringKugle Ret
Peter Brølling Hvide Sande KFUM - Atletik Mand Ret
Lauritz Wegger aarhus 1900 Mand60 m Ret
Nanna Tveen Høgsberg Skive am sam Kvinde60 m200mLængdeKugle Ret
Rebekka Kordon Haderslev IF Kvinde60 m60 m hækLængdeHøjde Ret
Milan Axelgaard Haderslev IF Mand800 m1500m Ret
Stine Jacobsen SIK80 Kvinde60 m800 m60 m hækHøjde Ret
Sofie Stubben Haderslev IF Kvinde60 m60 m hæk Ret
August Lund Jessen Haderslev IF Mand60 m200m Ret
Jens-Kristian Damgaard Jensen SIK80 Mand60 m200m60 m hækKugle Ret
Natasja Thomsen SIK80 Kvinde200m Ret
Annlouise Madsen Dybvad IK KvindeLængdeKugle Ret
Tilde Nielsen Dybvad IK Kvinde800 mTrespring Ret
Anne V. Jensen Dybvad IK KvindeTrespringKugle Ret
Niels Skovsgaard Dybvad IK Mand60 m60 m hækLængdeTrespring Ret
Jelmer Scholten Dybvad IK Mand60 m200m800 mKugle Ret
Jann D. Olsen Vejle IF Mand60 m200m Ret
Jeppe Risvig Skive am Mand1500m Ret
Nicoline Dalum Nørgaard Aalborg AM Kvinde1500m Ret
Christine Klitgaard Aalborg AM Kvinde60 m200m Ret
Aranya Kanakalingam Aalborg AM Kvinde60 mLængde Ret
Johanne Westergaard Aalborg AM Kvinde60 mHøjde Ret
Signe Lehmann Aalborg AM Kvinde200mStangspring Ret
Sebastian Sund Frandsen Aalborg AM Mand60 m hækLængde Ret
Jacob Aagaard Jensen Aalborg AM Mand200mStangspring Ret
Jakob Holt Jensen Aalborg AM MandStangspring Ret
Asger Østerby Aalborg AM Mand60 mLængde Ret
Jason Overgaard Fremad Holbæk Mand60 m200m60 m hæk Ret
Gustav Bodekær Fremad Holbæk Mand1500mKugle Ret
Lasse Vosegaard Aarhus Fremad Atletik Mand60 mLængdeKugle Ret
Steen Hannestad Aarhus Fremad Atletik Mand60 m Ret
Harry Thiruchelvam Aarhus Fremad Atletik Mand60 mLængdeHøjde Ret
Laura Kathrine Kornum Aarhus Fremad Atletik Kvinde60 m200m Ret
Peter Lucht Aarhus Fremad Atletik Mand60 m200m Ret
Jacob Qvist Jensen Aarhus Fremad Atletik Mand60 m200m Ret
Rasmus M. Kristensen Aalborg AM Mand1500m Ret
Jonathan Sass Møller Randers Freja Mand1500mLængdeStangspringTrespring Ret
Per Egge Rasmussen Randers Freja Atletik & Motion MandLængdeHøjdeStangspringTrespring Ret
Bertram Gitz-Johansen Aalborg atletik og motion Mand1500m Ret
Andreas Asklund Kolding KFUM atletik & motion MandHøjde Ret
Alberte Kilsmark SAK 77 Kvinde800 m Ret
Amaile Ravn SAK 77 Kvinde200m1500mLængde Ret
Olivia Vilstrup SAK 77 Kvinde800 mLængdeKugle Ret
Line Andersen SAK 77 KvindeHøjde Ret
Signe Knudsen SAK 77 Kvinde800 mLængdeHøjdeKugle Ret
Per Mortensen SAK 77 MandKugle Ret
Camilla Sass Skive AM Kvinde60 m200m Ret
Adam Sandbjerg Lind Aarhus 1900 Mand60 m hækStangspringKugle Ret
Jacob Møller-Iversen Skive am Mand800 m Ret
Camilla Skovmose Avis Marathon Kvinde800 m Ret
Nanna Ilsøe Nygaard Vejle IF Kvinde60 m hækLængdeHøjdeKugle Ret
Camilla Skovmose Ingen Kvinde800 m Ret
Maja Dahl Støttrup Århus 1900 Kvinde60 m hæk Ret
Mathias Bøgelund Ålborg atletik Mand60 m200m800 m Ret
Lars Lindbjerg Aalborg Atletik & Motion Mand800 m Ret
Jacob Møller-Iversen ingen Mand800 m Ret
Tobias Zeeberg HGF AM Mand60 m60 m hækLængdeKugle Ret
Thinusa Aruchchunar HGF AM Kvinde60 m200mLængdeTrespring Ret
Simon Nsabirimana HGF AM Mand60 m200m800 m Ret
Sebastian MacKay Vidar Atletik MandLængdeTrespring Ret
Signe B Nielsen Aalborg Atletik og Motion KvindeStangspring Ret
Nicole Torra Hjørring Atletik Kvinde200m800 mLængdeKugle Ret
Ellen Olesen Hjørring Atletik Kvinde800 mLængdeKugle Ret
Mai Fanth-Jensen Hjørring Atletik Kvinde200m800 mLængdeKugle Ret
Leonora Hjerresen Hjørring Atletik Kvinde200m60 m hækLængdeKugle Ret
Jonathan Skaarup Nørgaard SAK 77 Mand60 m200m Ret
Markus Kirk Kjeldsen SAK 77 Mand800 m Ret
Mathilde Herskind SAK 77 Kvinde60 m hækLængdeHøjde Ret
Sebastian Mouritzen SAK 77 Mand800 m Ret
Maya K Nicholson SAK 77 KvindeHøjdeKugle Ret
Laura Koch SAK 77 Kvinde60 mLængdeKugle Ret
Emma Sjøberg Wolff Aahus 1900 KvindeKugle Ret
Esaipiriyan Vaithilingam HGF AM MandTrespring Ret
Emil Hviid Pedersen Esbjerg AM Mand800 m Ret
Hazal Bayram Esbjerg AM Kvinde800 m Ret
Rune Egede Pedersen Esbjerg AM Mand800 m Ret
Markus Dufresne Randers Freja Atletik Mand Ret
Kristine Grevsen AabenraaIG Kvinde60 m200mLængde Ret
Emma O Hansen AabenraaIG Kvinde60 m800 mLængde Ret
Anna Jacobsen AabenraaIG Kvinde60 m200mLængde Ret
Bastian Grove Stentoft AabenraaIG Mand60 m200mKugle Ret
Kevin Holm-Jensen AabenraaIG Mand60 m200m800 m Ret
Johanne Bentin Riis AabenraaIG Kvinde60 mLængdeHøjdeTrespring Ret
Bjørn Urfe Top AabenraaIG Mand200m800 m Ret
Katrine Trangbæk Hansen SAK 77 Kvinde60 m60 m hækLængdeKugle Ret
Christine Bjerre Jensen SAK 77 Kvinde60 m200mLængde Ret
Valdemar Anker Birker AabenraaIG Mand800 mLængdeKugle Ret
Jakob Vase Aarhus 1900 Mand1500m Ret
Jakob Riis Aarhus 1900 Mand1500m Ret
Jens Loff Aarhus 1900 Mand1500m Ret
Christian Andersen Aarhus 1900 Mand1500m Ret
Kenneth Petersen Aarhus 1900 Mand800 m Ret
Tobias Krath Hansen Viborg AM Mand60 mLængdeKugle Ret
Thomas Søholm Randers Freja Atletik Mand800 m Ret
Top