321run, Online tilmelding - LM inde fra 14 år
Deltagerliste
LM inde fra 14 år
27. februar 2016
 
 
 
 
Navn Klub/by KønDiscipliner.......  
Mathias Clausen Vidar Mand60 m hækHøjdeStangspring Ret
Anton Christian Kühl Aarhus 1900 MandKugle Ret
Nilan Ganeswaran Vidar Atletik Mand60 mLængde Ret
Rethan Ganeswaran Vidar Atletik Mand60 mLængde Ret
Jacob lott Vidar Mand60 m800 mLængde Ret
Anna Mosby Nielsen Aarhus 1900 Kvinde800 mStangspring Ret
kim lee agf Mand800 m Ret
Sara Kjær Andersen Vejle IF Mand60 mLængdeTrespringKugle Ret
Laura Helmer Fremad Holbæk Kvinde60 m800 mLængdeHøjde Ret
Thora Kjærgaard Fremad Holbæk Kvinde60 m800 m Ret
Morten Werling Fremad Holbæk Mand60 mLængdeKugle Ret
Rasmus Aalund Fremad Holbæk Mand60 m Ret
Martin Lindebjerg Fremad Holbæk Mand60 mLængdeTrespring Ret
Rasmus Thornbjerg Klausen Fremad Holbæk Mand60 m Ret
Silje Kristensen Fremad Holbæk Kvinde60 m Ret
Sofie Guldborg Krogsgaard Nielsen Haderslev Kvinde800 mLængdeHøjdeKugle Ret
Johan-Emil Schaldemose Jensen Vejle IF Mand60 mLængdeHøjde Ret
Amalie Holmark Andersen Aarhus 1900 A/M KvindeKugle Ret
Astrid Kjeldsteen Viborg AM KvindeKugle Ret
Frederik Skov Hansen Viborg AM MandKugle Ret
Kristian Skov Hansen Viborg AM Mand60 m Ret
Anton Læssøe BIsgaard Aarhus 1900 Mand60 m hækLængdeTrespring Ret
Elias Shifris Viborg AM Mand800 m Ret
Philip Vikne Dalmose Århus 1900 A/M Mand60 mLængdeHøjde Ret
Iris Trollehave Aarhus 1900 Kvinde60 mLængde Ret
Sebastian R. Suurballe Aarhus 1900 A/M MandStangspring Ret
Mathilde Brüchle Kodal Aarhus 1900 Kvinde800 m60 m hæk Ret
Josefine Heisel Ballerup AK Kvinde60 mLængde Ret
Mathilde Kreiberg Skou Aarhus1900 Kvinde60 m60 m hækLængde Ret
Nina Lund Vejen Atletik Forening Kvinde60 mHøjdeTrespring Ret
Anna Kjeldahl Vejen Atletik Forening Kvinde60 mKugle Ret
Thor Kjeldahl Vejen Atletik Forening Mand60 mLængdeHøjde Ret
Peter Kjølbye Vejen Atletik Forening Mand60 mLængdeHøjde Ret
Johannes Thorbjørn Hansen Skive am/SAM Mand60 m800 mLængdeTrespring Ret
Annika Nordtug Skive am/SAM Kvinde800 mHøjde Ret
Ala Alfred Mikkelsen Skive am/SAM Mand60 m Ret
Anton Kühl Aarhus 1900 MandKugle Ret
Sarah Sækmose Vejle IF Kvinde60 m60 m hækLængde Ret
Ida Lange Vejle IF Kvinde60 m800 m60 m hæk Ret
Kasper Hørmann Aarhus 1900 Mand60 m60 m hækStangspring Ret
Sandra Reimer Aalborg Atletik og Motion KvindeLængdeTrespring Ret
Casper Vohs Vidar Atletik Mand60 mLængdeStangspringKugle Ret
Sofie Froberg Aarhus 1900 Kvinde800 mLængdeTrespringKugle Ret
Jonas N. Bjerremand Vejle IF Mand60 m hækKugle Ret
Thea Lyng Møller Jensen Aarhus 1900 Kvinde60 mLængde Ret
Anne Svanvig Vejle IF Kvinde60 m800 mLængdeKugle Ret
Camilla Vejrum Vejle IF Kvinde60 m800 mLængdeKugle Ret
Ingela Bluhm HGF AM Kvinde60 mLængde Ret
Nanna Muurholm Aalborg atletik og motion Kvinde800 m60 m hæk Ret
Patrick Blauert SAK 77 Mand60 mLængdeKugle Ret
Frederikke Fløjgaard SAK 77 Kvinde60 mKugle Ret
Mathias Thuesen SAK 77 Mand60 m60 m hæk Ret
Gustav Graff Esbensen SAK 77 MandLængdeTrespring Ret
Emil Bjerregaard SAK 77 Mand60 mHøjde Ret
Katrine Vad Mortensen SAK 77 Kvinde60 mLængdeTrespring Ret
Thilde Knudsen SAK 77 Kvinde60 mLængdeKugle Ret
Sophie Christensen SAK 77 Kvinde60 mLængde Ret
Ema Guldager Aarhus 1900 Kvinde60 mStangspring Ret
Ida Marie Hartmann Aarhus 1900 Kvinde60 m Ret
Ida Marie Hartmann Aarhus 1900 Kvinde60 m hæk Ret
Adrian Bergstrøm NGIF Mand60 mLængde Ret
Martin Rasmussen NGIF MandKugle Ret
Jesper Rasmussen NGIF Mand800 m Ret
Natasja Trustrup NGIF Kvinde800 m Ret
Lise Lotte Jepsen AabenraaIG KvindeHøjdeKugle Ret
Georg Huu Rasmussen AabenraaIG Mand60 m800 mLængde Ret
Andreas Asklund Kolding KFUM atletik og motion MandHøjde Ret
Peter Brølling Hvide Sande KFUM Atletik Mand60 m800 mLængdeKugle Ret
Silas Brogaard Hvide Sande KFUM Atletik Mand60 m800 mLængdeKugle Ret
Sofus Muff Hvide Sande KFUM Atletik Mand60 mLængdeKugle Ret
Mai Wærness Aalborg Atletik Klub KvindeLængde Ret
Julie Harsmann Aarhus 1900 KvindeStangspring Ret
Tine Hoffmann Aarhus 1900 Kvinde60 mStangspring Ret
Jeppe Ege Nielsen Aarhus 1900 Mand60 mLængdeKugle Ret
Emilie Østergaard Larsen Aalborg AM KvindeLængdeHøjde Ret
Torben Rasmussen Fremad Holbæk Mand800 m Ret
Thomas Juhl Fremad Holbæk Mand800 m Ret
Abduselam Brhanu Fremad Holbæk Mand800 m Ret
Nikolaj S Nørring GIG Mand60 mLængde Ret
Rasmus Lorenzen Århus 1900 Mand800 m Ret
Emma Andersen Dybvad IK Kvinde60 mLængdeTrespring Ret
Christian Bundgaard Dybvad IK Mand60 m800 mLængde Ret
Signe Lisborg Dybvad IK Kvinde60 m hækLængdeHøjdeKugle Ret
Sigrid Scholten Dybvad IK KvindeLængdeHøjdeStangspringTrespring Ret
Mikkel Johst Dybvad IK Mand60 m hækHøjdeTrespringKugle Ret
Nils Christensen Dybvad IK Mand60 mLængdeTrespringKugle Ret
Kasper Larsen SIK 80 Sæby Mand60 mLængdeKugle Ret
Daniel Andersen Aalborg Atletik & Motion Mand60 m Ret
Liv Cantby Korsør AM KvindeHøjdeKugle Ret
Sofie Binou Nielsen Korsør AM Kvinde60 m Ret
Jacob Binou Nielsen Korsør AM Mand60 mKugle Ret
Andreas Kock Pedersen Korsør AM Mand60 m60 m hæk Ret
Mike Andersen Korsør AM Mand60 m Ret
Oliver Ternøe Korsør AM Mand60 m Ret
Johan Schade Korsør AM MandHøjde Ret
Louise Thøgersen Ngif gymnastik og atletik KvindeHøjde Ret
Freja krog Aalborg atletik og motion KvindeLængdeHøjde Ret
Ema Guldager Aarhus 1900 Kvinde60 mStangspring Ret
Top